• Výpredaj!
  GeoffAnderson set Dozer3+Urus3 zeleno/šedé KOMBI veľ.S
  • GeoffAnderson set Dozer3+Urus3 zeleno/šedé KOMBI veľ.S

  GeoffAnderson set Dozer3+Urus3 zeleno/šedé KOMBI veľ.S

  1 A0059
  Hodnotenie(0)
  351,65 €
  S DPH
  Vypredané

  RYBÁRSKA SUPER AKCIA GeoffAnderson TERAZ ZVÝHODNENÁ CENA rybárska membránová bunda + rybárske nohavice. Teraz je najvýhodnejší rybársky naj nákup rybárskeho oblečenia na celoročné používanie, CORDURA. Darček ktorý splní najtajnejšie rybárske potreby a sny
  GeoffAnderson akciový set: rybárska bunda Dozer3+ rybárske nohavice Urus3 zeleno/šedé

  Nie je skladom žiadny produkt
  Množstvo:
  • Doručenie zdarma nad 50 €Doručenie zdarma nad 50 €
  • Infolinka: +421 905 181 025, +421 911 181 025Infolinka: +421 905 181 025, +421 911 181 025
  • Overený predajca - Since 1999Overený predajca - Since 1999
  • Garancia vrátenia tovaru a peňazí do 14 dníGarancia vrátenia tovaru a peňazí do 14 dní

  RYBÁRSKA SUPER AKCIA GeoffAnderson TERAZ ZVÝHODNENÁ CENA rybárska membránová bunda + rybárske nohavice. Teraz je najvýhodnejší rybársky naj nákup rybárskeho oblečenia na celoročné používanie, CORDURA. Darček ktorý splní najtajnejšie rybárske potreby a sny
  GeoffAnderson akciový set: rybárska bunda Dozer3+ rybárske nohavice Urus3 zeleno/šedé

  Najpredávanejšia rybárska bunda Dozer3 je membránová predĺžená bunda určená na všetky druhy rybolovu - nepremokavá, odolná proti vetru, prepúšťajúca paru smerom von. Rybárske oblečenie vhodné na celoročné používanie.najviac namáhané miesta zosilnená CORDURA® - ľahký, priedušný oderu odolný materiál.

  GEOFF membránová bunda DOZER 3™ (3 vrstva)

  Celoročne nositeľná membránová rybárska bunda vyrobená z odľahčeného materiálu The System Fabric™ + CORDURA®(nepremokavý, odolný proti vetru, prepúšťajúci paru smerom von),
  Pri použití ako rybárske - športové zimné oblečenie odporúčame termoizolačné vrstvy vo forme flisová bunda: Xanti™, Xuggi™, Feco™, Jabba™, Gingo overal™, Thermal pro™
  Ideálne využitie pre Poľovníctvo, Rybolov, turistika, outdoor, cykloturistika, pracovné oblečenie, bežné denné nosenie

  Prečo nepremokavá rybárska bunda DOZER 3™ a rybárske nohavice Urus3
  Nepremokavá rybárska bunda a rybárske nohavice
  paropriepustná rybárska bunda a rybárske nohavice
  vetru odolná rybárska bunda a rybárske nohavice
  Optimálny strihový design a rybárske nohavice
  Extrémna odolnosť rybárskej bundy aj po dlhom používaní.
  rybárska kapucňa je tvarovateľná 3D jednodotykové nastavovanie
  kryt zipsu bundy z mikroflísu
  obojstranný zips bundy
  Rukávy a nohavice sú šité ,,do uhla,, nekladú žiaden odpor
  trojdielna ochranná manžeta rukávu
  predná časť 6 vreciek z toho 4 samotesniace
  2 vrecká na zohrievanie rúk.
  voliteľné vetranie s ochranou proti dažďu.
  predĺžená zadná časťso širokým vreckom
  jednodotykové sťahovanie
  AKCIA - Zvýhodnená cena pri kúpe SETU bunda + nohavice

  Možnosti kombinovania: 1.vrstva Sirius™,Klin Diffusion™, Otara™ ,1.alebo2. vrstva: Evaporator™ ,Thermal™ ,Jabba™, Exusu™vesta , Outlast™ vesta, G4™, Feco™, nepremokavé nohavice: Urus3™, Zoon™,Zebu™,

  Popis rybárskej bundy GEOFF Anderson DOZER 3™

  Optimálny strihový design zaisťuje že na ramenách nie je stehovanie (nie sú prešité) čím sa zabráni premokaniu a opotrebeniu aj po dlhom používaní
  Rbárska kapucňa je tvarovateľná s nastaviteľnou manžetou okolo tváre zabraňuje unikaniu tepla a 3D jednodotykové nastavovanie s výsokým golierom zabraňuje vnikaniu vody a chladu aj pri silnom vetre.

  Podchladenú a zmoknutú tvár Vám už nikdy nepoškriabe ukončenie zipsu. Vďaka mikroflísovému krytu zipsu v rybárskej bunde DOZER 3 Leaf už tento pocit nezažijete. Zips bundy je obojstranný teda napríklad pri vyberaní vecí z vnútorného vrecka stačí rozopnúť zips odspodu na niekoľko cm a tým zabrániť vnikaniu zimy,dažďa...

  Rybárska bundy má rukávy šité ,,do uhla,, teda nekladú absolútne žiaden odpor pri pohybe a spodnej časti je úžasná trojdielna manžeta. Ako prvá v smere z vonku je manžeta č.1 ktorá zabraňuje vniku vetra a chladu, ale zároveň sa dá v mrazivých dňoch vysunúť tak, aby Vám hriala dlaň cca po koreň prstov. Nasleduje neoprenová manžeta č.2 zabraňujúca vnikaniu vody a vlhka. Vonkajšia manžeta č.3 má silnú klopu s možnosťou nastavenia vo forme suchého zipsu.

  Vrecká na prednej časti rybárskej bundy 6 z toho 4 sú samotesniace a 2 v spodnej časti sú z vnútornej strany vystlané hrejivou microfleesovou podšívkou určené na zohrievanie rúk. Pod klopou zipsu je diskrétne samotesniace vrecko na doklady a tiež vnútorné zazipsovateľné vrecko.

  Vetranie rybarskej bundy pod pazuchami je voliteľné uzatvorené zipsom, napr. pri extrémnej pohybovej aktivite, samozrejme pokiaľ ho nepoužívate je zatvorené a prekryté lištami proti dažďu tak že ho nevidno a neruší vzhľad rybarskej bundy.

  Predĺžená zadná časť je spojená so širokým vreckom slúžiacim pri turistike napr na mapy, ľahký spacák. V extrémnej zime, pri nízkej pohybovej aktivite zase slúži na vloženie napr. termo podušky. Šírku bundy si veľmi jednoducho prispôsobujete podľa potreby, na spodnej časti a v oblasti pásu je aplikované jednodotykové sťahovanie.

  URUS 3 rybárske nohavice GEOFFAnderson NEOPREN

  Rybárske značkové nohavice nepremokavé, paropriepustné, vetru odolné, Ideálne na rybolov z lode, vysoký pás, nastaviteľné traky, zosilnenie CORDURA® na najviac namáhaných miestach, s neoprénom v sedacej a kolennej časti, absolútna voľnosť pohybu. Rybolov, snowboard, lyžovanie.

  Športové nohavice Urus3 NEOPREN (kod:259 653) výrobca ponúka túto verziu nohavíc s integrovanou neoprénovou vložkou v sedacej časti a v oblasti kolien. Ideálne hlavne pri nízkych teplotách, pri sedení alebo kľačaní na studenom podklade. (lavička v člne,kameň, sneh pri lyžovanie, snowbord...)

  Športové nohavice Urus 3™ sú nepremokavé, majú jemnú, pot a paru odvádzajúcu podšívku, ktorá je veľmi príjemná na dotyk.
  Spodnú časť možno rozopnúť, navliecť na vyššie športové topánky, stiahnuť rýchlo upínaním. Na tomto najviac znečisťovanom mieste nohavíc je použitý iný typ podšívky pre ľahšie očistenie blata po rybačke, turistike ... Spojenie týchto dvoch podšívok je prostredníctvom neoprénovej manžety,, ktorá zabraňuje vnikaniu vlhkosti do podšívky napr. pri vystupovaní z člnu atď.

  Najviac namáhané oblasti rybárskych nohavíc ako sú kolená, zadná a vnútorná časť okolo členkov sú vystužené, CORDURA®. V krížovej oblasti majú tieto rybárske membránové nohavice zvýšený pás.

  V oblasti kolien strih pre tieto športové nepremokavé nohavice umožňuje absolútnu voľnost pohybu. Značkové Športové nohavice Urus 3™ sú dodávané s opaskom Duraflex – moderná technológia bez dierok zabezpečuje nekonečnú odolnosť a tiež variabilnosť z hľadiska šírky pásu. Zapnuteľný v ktoromkoľvek bode.

  Rybárske nohavice ponúkajú výškovo nastaviteľné traky nohavíc ktoré majú možnosť jednoduchého odopnutia (suchý zips) bez narušenia vzhľadu a získavate značkové športové nohavice s opaskom. V šikmých vreckách osadených samotesniacimi nepremokavýmiYKK zipsami majú rybarske nohavice Urus 3 mrazuvzdorný klip na kľúče.

  Praktické vrecká na bokoch majú rybárske nohavice Urus 3 chránené svojim strihom automaticky pri zatvorení pred dažďom a istené silným suchým zipsom. Svojim špeciálnym tvarom sú vhodné aj na väčšie rybárske potreby, rybárske krabičky bez pocitu záťaže a následného rizika vypadnutia . Samozrejmosťou u bočných vreciek je všité púzdro na mobilný telefón. (len v jednom vrecku)

  Odporúčame: používajte kvalitné značkové rybárske oblečenie a dodržujte princíp 3 vrstiev – dbajte aby všetky vrstvy oblečenia odvádzali pot a paru, len vtedy má membránové oblečenie zmysel, znásobí Vaše zážitky neskutočným pocitom sucha a spoľahlivo ochráni vaše zdravie

  Výrobca športového oblečenia Geoff Anderson má značný počet vývojových pracovníkov zložený zo širokého rozsahu testerov ako turista, rybár, cestovateľ - od víkendových nadšencov po skutočných svetobežníkov. Každému načúvame a všetky poznatky sú využívané a aplikované pre športové značkové oblečenie GEOFF ANDERSON.

  GEOFF ANDERSON je filozofia životného štýlu. POHODA V NEČASE – UŽ BOLO NA ČASE.

  Materiál: The System Fabric™
  Veľkosť: S
  Farby:zelená v kombinácii so šedou
  Výrobca: GEOFF Anderson

  Žiadny zakazník zatiaľ nehodnotil produkt.

  Napíšte svoju recenziu
  GeoffAnderson set Dozer3+Urus3 zeleno/šedé KOMBI veľ.S

  16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  arrow_back
  arrow_forward
  GeoffAnderson set Dozer3+Urus3 zeleno/šedé KOMBI veľ.S

  GeoffAnderson set Dozer3+Urus3 zeleno/šedé KOMBI veľ.S

  351,65 €
  S DPH