LK Baits CUC! Smoked Liver 40g
   LK Baits CUC! Smoked Liver 40g
   LK Baits CUC! Smoked Liver 40g

   LK Baits CUC! Smoked Liver 40g

   04180111
   5,99 €
   s DPH
   Posledné kusy v sklade

   Úplne prírodný produkt vyvinutý v LK Baits unikátnou technológiou lisovania, pomalého procesu zrenia a zapekania. CUC! je nástraha, ktorá pod vodou začína okamžite uvoľňovať prírodné atraktívne látky a láka ryby na veľké vzdialenosti.

   Množstvo:
   Skladom 2 ks produktov
   • Doručenie zdarma nad 50 €Doručenie zdarma nad 50 €
   • Infolinka: +421 905 181 025, +421 911 181 025Infolinka: +421 905 181 025, +421 911 181 025
   • Overený predajca - Since 1999Overený predajca - Since 1999
   • Garancia vrátenia tovaru a peňazí do 14 dníGarancia vrátenia tovaru a peňazí do 14 dní
   Úplne prírodný produkt vyvinutý v LK Baits unikátnou technológiou lisovania, pomalého procesu zrenia a zapekania. CUC! je nástraha, ktorá pod vodou začína okamžite uvoľňovať prírodné atraktívne látky a láka ryby na veľké vzdialenosti. Svojim zložením je CUC! jedinečný a máloktorá ryba mu odolá. CUC! bol vyvinutý odborným vývojovým tímom, feederových pretekárov, ale predovšetkým skupinou bežných rybárov, ktorí chceli zvýšiť počty záberov.

   Z čoho je CUC! vyrobený?

   CUC! sa skladá prevažne z ľahko stráviteľnej bielkoviny vrátane špeciálnej zmesi esenciálnych aminokyselín, ktoré vyvolávajú u rýb signál nutričnej ​​potravy a chuť k žravosti. K aktivácii potravinového signálu dochádza okamžite po styku s vodou, kedy nástraha zväčšuje svoj objem a sú z nej vyplavované ďalšie atraktívne prírodné látky. V závislosti od druhu príchute, produkty CUC! obsahujú planktón, kvalitné rybie múčky, bentos, mixované ovocie, morské produkty, hmyz, prírodné silice, sladidlá, enzýmy, byliny, korenie a farbivá.

   V akých príchutiach a na aké ryby je CUC! určený?

   CUC! je produkt, ktorý je primárne vyvinutý pre zvýšenie počtu záberov a je atraktívny pre chytanie takmer všetkých druhov kaprovitých rýb nehľadiac na veľkosť rýb. S touto nástrahou môžete zacieliť na kapra, pleskáča, bielu rybu, lieňa alebo tiež na mreny, jesetery a ďalšie ryby. CUC! sa vyrába vo vybraných príchutiach, kde vždy názov nesie prírodné zastúpenie použitej ingrediencie. Tzn. ak používate napríklad patentku, môžete si byť istí, že hlavnou zastúpenou surovinou je skutočná patentka, podobne je tomu u gammarus a ďalších masových príchutiach. U ovocných príchutí je použité mixované ovocie, ovocné koncentráty, extrakty a výraznejšie farby, ktoré sú výhodou pri chytaní v čistejších vodách. U korenistých príchutí bolo použité prírodné korenie a prírodné silice, ktoré si sami destilujeme. Špecialitou je určite náš rascový chlieb, ktorý má úžasné vlastnosti, ktoré u pečiva pri rybárčeni postrádate.

   Ako použiť CUC!

   CUC! je nástraha rôznych tvarov, ktorú môžete nastražiť metódou na vlas, do feederovej gumičky, na tŕň, alebo jednoduchým navlieknutím do oblúčika alebo ramienka háčika. Nástrahu môžete ľubovoľne tvarovať - ​​orezávať. Oproti bežne používaným mäkkým nástrahám vydrží aj po opakovanom chytení rýb, v riečnom prúde alebo vie čeliť aj prudkým hodom. CUC! je nástrahou i aktívnou, kedy po nahodení je citlivo vybilancovaná a po chvíli sa v závislosti od druhu začne pozvoľna vznášať, čo napomáha pri chytaní nad bahnitým či zarasteným dnom a tiež pre rýchly a správny zásek ryby.

   Odporúčania a upozornenia: CUC! je vynikajúcou nástrahou pre obdobie JAR, JESEŇ, ZIMA. V letnom období produkt nevystavujte slnku a uchovajte v chlade do 35 stupňov! Pri vyšších teplotách hrozí  znehodnotenie produktu. Snažíme sa Vám dodávať vždy čerstvý tovar maximálnej kvality a cez letné mesiace, kedy hrozí prekročenie 35 stupňov, tovar neexpedujeme!

   Výhody:

   - Nástraha pre veľké spektrum rýb
   - Odľahčené až plávajúce
   - Prírodný produkt
   - Rôzne tvary a príchute
   - Trvanlivé
   - Atraktívne
   - Možnosť opakovaného použitia
   - Vydrží prudké náhody

   Nevýhody:

   - Zvýšená starostlivosť o výrobok pri vysokých teplotách
   LK BAITS
   04180111
   2 položky

   Špecifické referencie

   Novinka

   Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

   LK Baits CUC! Smoked Liver 40g

   LK Baits CUC! Smoked Liver 40g

   5,99 €
   s DPH