Kamenná predajňa

Okrem možnosti širokého výberu kvalitných rybárskych potrieb na stránkach nášho internetového obchodu, Vás spoločnosť Pelada s.r.o pozýva aj do svojej kamennej predajne, ktorá sa môže pýšiť prívlastkom mekky všetkých nadšených rybárov. Svojím zákazníkom spĺňa želania od roku 1999. Predajňa je situovaná v Starom Meste v centre Nitry na Priehradnej ulici s č. 1099/4, o rozlohe 220 m2 a patrí medzi najväčšie špecializované maloobchodné predajne na Slovensku. Predajňa je dvojpodlažná a rozdelená na dve sekcie, sekcia prívlače a morského rybolovu "ORIGINAL SPINNING SHOP" a "Špeciálku pre kaprárov, match, feeder a sumcov".
kam1.jpg
kam2.jpg
Tak ako v e-shope, rovnako aj v kamennej predajni na Vás čaká široký sortiment popredných zahraničných, ale aj domácich výrobcov a to so sortimentom pokrývajúcim Vaše potreby pre všetky druhy lovu. K dispozícii Vám je odborný a ochotný personál, ktorý Vám pomôže vybrať tovar na základe svojich vlastných dlhoročných skúseností. Vaša spokojnosť je naša Priorita.

Priamo pred predajňou PELADA je možnosť parkovania autom na vyhradených miestach. Akceptujeme platby platobnými kartami VISA, MAESTRO, MASTERCARD. Priestory kamennej predajne sú plne klimatizované.
Poslednou z čerstvých noviniek v PELADE je prírastok svetového bestselleru na pultoch našej predajne. Sme hrdí, že sme sa mohli stať jediným a exkluzívnym predajcom anglického fenoménu medzi nástrahami, značkou STICKY BAITS - Made in England. Nástrahy STICKY sú na trhu viac ako 10 rokov a so svojimi dokonale vycibrenými návnadami sú TOP výrobcom vo svojej kategórii. Ich produkty prinášajú nie len radosť z lovu, ale svojim zložením prispievajú aj k blahobytu samotných rýb. 100% FISH FRIENDLY - 100% priateľské k rybám, s obsahom potrebných výživných látok a kopou neodolateľných atraktorov, sú nástrahy STICKY voľbou svetových mien v športovom rybolove.

Kolektív Pelada sa teší na Vašu návštevu

Mário Sysko
konateľ spoločnosti PELADA plus, s.r.o., Since1999
kam3.jpg
spin1.jpg

Original spinning shop

Postupom času, ako základňa našich spokojných zákazníkov rástla, rástla aj chuť vylepšiť sa a priniesť všetkým nadšencom rybárskeho športu niečo nové, kreatívne a skvelé. Myšlienka sa stala realitou a tak od roku 2012 pre Vás prevádzkujeme predajňu zameranú na lov prívlače a morský rybolov.

Nových 60m2 špecializovanej predajne situovanej na prízemí dostalo názov "ORIGINAL SPINNING SHOP", a ponúka exkluzívny sortiment, pre komplet prívlačovú komunitu na najvyššej úrovni. PELADA sa stala obchodným partnerom svetových značiek ako RAPALA, SALMO, ILLEX, DRAGON, BERKLEY, MICRO BAIT, MAXXO, MEEPS, PREDATEK, SAVAGEAR, RELAX, HENDS, VOJÁČEK, SAKURA, RAPTURE a iných. Atmosféru v predajni dotvárajú HD filmy, ktoré Vám napovedia, ako na to. Original Spinning Shop je tým najlepším čo na Slovensku môžete násť, aj vďaka odbornému personálu, ktorý Vám vždy ochotne poradí ako na to.
Kaprárska špeciálka
Sekcia KAPRÁRSKEJ ŠPECIÁLKY situovaná na prvom poschodí rybárskej predajne PELADA, poskytuje svojim zákazníkom široký sortiment výbavy pre tú najlepšiu rybačku. Okrem plného vybavenia pre kaprárinu tu nájdete všetky potreby aj pre ostatné druhy lovu ako feeder, prívlač, plávanú, alebo pre lov sumcov. Momentálne sme našu ponuku opäť rozšírili, a tak nechýba ani sortiment určený pre morský rybolov.

Pre dokonalý zážitok z lovu Vám v Pelade pomôžeme aj s doplnkovou výbavou pre camping, outdoor, rybárskym oblečením a sortimentom na voľný čas.

V prípade akýchkoľvek nejasností sú Vám k dispozícii odborníci, na čele s vedúcim predajne Máriom Syskom alias DMS77 :-)
kap1.jpg