Prečo nakupovať na Pelada.sk?


Naši zákazníci sa nás často pýtajú, aké sú hlavné výhody nákupu v našom e-shope. Na tejto stránke sa Vám pokúsime zhrnúť hlavné výhody, ktoré Vám nákup v našom e-shope prinesie.

Stabilný kamenný obchod

Oproti iným e-shopom prevádzkujeme aj kamenný obchod, takže nehrozí riziko, že by si u nás zákazník zakúpil tovar a v prípade neskoršej reklamácie by e-shop už neexistoval. Kamenný obchod je viazaný na niektoré zmluvy a záväzky. Ďalšou veľkou výhodou je to, že zákazník si môže objednať tovar cez Internet a tovar si môže prísť pozrieť a vyzdvihnúť v našej predajni. Naviac ochotný a fundovaný personál Vám vysvetlí, poradí a predvedie tovar čo v e-shope nie je možné. V predajni (kamenný obchod) môžete platiť aj cez platobný terminál platobnou kartou (VISA, VISA ELECTRON, Maestro, MasterCard). Všetci ste srdečne vítaní... 

Odbornosť a kvalita výrobkov

V prvom rade sme odbornící. Venujeme sa len predaju rybárskych potrieb. Našou špecializáciou je dokonalý prístup k informáciám priamo od výrobcov a dodávateľov a samozrejme naše produkty poznáme, nakoľko s nimi každý deň robíme. Snažíme sa pravidelne prinášať novinky a recenzie. Môžte sa nás pýtať a my radi odpovieme na všetky Vaše dotazy a pripomienky. Kvalita našich produktov od svetoznámych výrobcov a dodávateľov je overená tisíckami používateľov nielen v Slovenskej republike, ale takmer na celom svete, kde nami ponúkané produkty sa taktiež predávajú. Radi poradíme s výberom tovaru aj telefonicky (037/654 10 75, +421 905 181 025, +421 905 181 025) alebo mailom na pelada@pelada.sk. 

Garancia vrátenia peňazí

Máte strach, že Vám alebo obdarovanému nebude naviják alebo oblečenie vyhovovať? Alebo že sa Vám proste nebude páčiť? S nami sa báť nemusíte! Pokiaľ nám tovar odošlete do 7 pracovných dní späť, peniaze Vám vrátime. (Viac v obchodných podmienkach)

Výmena veľkosti zadarmo

Bojíte sa, že vám nebude sedieť veľkosť obuvi alebo oblečenia. Nemusíte. Zašlite nám produkt späť do 7 pracovných dní a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť. (Výmenu veľkosti zadarmo môžete využiť len raz a podmienkou je, že tovar, ktorý budete vracať v rámci tejto záruky späť, musí byť zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky používania a čistý, musí byť nepoškodený a kompletný). Ak požadovaný tovar na výmenu nebudeme mať skladom, budeme Vás informovať písomne alebo telefonicky. Tovar zašlite späť do sídla spoločnosti PELADA plus, s.r.o., Priehradná 1099/4, 949 01 Nitra spoločne so sprievodným listom a kópiou faktúry.

Pohodlný a výhodný nákup

Nákup rybárskych potrieb z pohodlia Vášho domova alebo pracoviska 24 hodín denne, 7 dní v týždni! V spolupráci s výrobcami pravidelne pre Vás pripravujeme veľmi zaujímavé cenové akcie a rôzne akciové zvýhodnenia, často krát spojené s uvedením noviniek na trh.

Expresné dodanie

Objednávky na tovar, ktorý máme skladom vybavujeme do 2-3 pracovných dní od ich prijatia. objednaný Tovar, ktorý nie je momentálne skladom alebo je vypredaný, bude vybavovaný do 7-14 pracovných dní. telefonicky alebo mailom upresníme orientačný čas dodania tovaru. Dodanie tovaru kuriérom na akúkoľvek adresu na Slovensku. O odoslaní Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom, telefonicky alebo SMS správou.

Výhodné ceny doručenia

Pri objednávkach nad 50,00 € dopravu v rámci Slovenska neplatíte. Zásielky doručujeme kuriérskou spoločnosťou Direct Parcel Distribution SK, s.r.o. - DPD. 

Servis pre zákazníka

U nás zakúpený tovar po skončení záručnej doby je zabezpečený kvalitným pozáručným servisom, takže sa môžte na nás obrátiť. Vždy sa Vám budeme snažiť pomôcť!


Za ten čas sme si u našich zákazníkov vybudovali dobré meno a dôveru. Nie sú to prázdne slová, každý mesiac im posielame niekoľko stoviek rybárskeho sortimentu. A s úrovňou našich služieb a spokojnosťou zákazníkov určite chceme ísť stále vyššie.