Ako môžete u nás platiť?

 

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

Základné informácie o platbe a dodaní tovaru 

Spôsob objednávania

  • osobne na kamennej predajni
  • elektronicky na stránkach www.pelada.sk, www.stickybaits.sk
  • telefonicky na číslach: 037/654 10 75, 0905 181 025, 0911 181 025
  • e-mailom na pelada@pelada.sk

 

Možnosti platby

V hotovosti, platobnou kartou pri osobnom odbere

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej kamennej predajni osobne, okrem toho, že ušetríte na poštovnom, môžete objednávku uhradiť v hotovosti, platobnou kartou alebo darčekovými poukážkami. (Upozornenie: Pri platbe darčekovými poukážkami vopred upozornite obsluhujúci personál). Bližšie informácie Vám radi poskytneme priamo v predajni.

Na dobierku

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou alebo kuriérskou službou DPD na Vami zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach do zahraničia, si vopred dohodneme podmienky, spôsob dodania a platby.

Doručenie do zahraničia

Pre doručenie tovaru mimo územia Slovenskej Republiky prepravné účtujeme podľa aktuálneho cenníka kuriérskej služby DPD. O presnej cene dopravy do zahraničia Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom. Po uhradení prevodom na náš účet, Vám bude obratom zaslaný tovar.

Zálohovou faktúrou

V tomto prípade Vám pošleme zálohovú faktúru (proforma faktúra), ktorú Vám zašleme e-mailom a následne objednávku môžte obratom zaplatiť bankovým prevodom. Po overení platby pokračujeme vo vybavovaní Vašej objednávky a následne Vám ju odošleme.