• Novinka

Korda Spare Kontainer 3Ltr. - Samostatný box do 17ltr. vedra

KBU005
Hodnotenie(0)
7,99 €
S DPH

Tieto ďalšie boxy sú kompatibilné so systémom Kontainer. Každá nádoba je vzduchotesná a vodotesná, čo znamená, že v nej je možné bezpečne uchovávať aj akúkoľvek tekutinu bez obáv z jej vytečenia, a pokiaľ vám na konci výpravy zostane kŕmenie, ako je napríklad method mix, môžete box jednoducho vložiť do mrazničky tak aby bolo pripravené na ďalšie použitie v nadchádzajúcej výprave. 

Skladom18 dostupných produktov
Množstvo:
  • Doručenie zdarma nad 50 €Doručenie zdarma nad 50 €
  • Infolinka: +421 905 181 025, +421 911 181 025Infolinka: +421 905 181 025, +421 911 181 025
  • Overený predajca - Since 1999Overený predajca - Since 1999
  • Garancia vrátenia tovaru a peňazí do 14 dníGarancia vrátenia tovaru a peňazí do 14 dní

Tieto ďalšie boxy sú kompatibilné so systémom Kontainer. Každá nádoba je vzduchotesná a vodotesná, čo znamená, že v nej je možné bezpečne uchovávať aj akúkoľvek tekutinu bez obáv z jej vytečenia, a pokiaľ vám na konci výpravy zostane kŕmenie, ako je napríklad method mix, môžete box jednoducho vložiť do mrazničky tak aby bolo pripravené na ďalšie použitie v nadchádzajúcej výprave. Pri dlhšej výprave môžete pred odchodom z mrazničky vytiahnuť náhradný box, čo zaistí, že kŕmenie zostane dlhšie čerstvé. Sú tiež vybavené bočným označením v 0,25-litrových dielcoch, takže presne vidíte, koľko spotrebujete, a umožňujú vám vytvárať zakaždým presné množstvo kŕmenia s rovnakými pomermi každej zložky.

Kontajnery možno skladať na seba pre ľahké skladovanie, takže si môžete vziať tie, ktoré potrebujete na svoju výpravu, a zvyšok nechať v mrazničke alebo garáži doma. Alebo dokonca vo vašom vozidle v prípade nepotrebných vecí, ako sú rôzne veľkosti peliet, čo je užitočné najmä pri dlhších výpravách a chcete mať pri sebe iba návnadu, ktorú potrebujete pre daný deň, a potom ju dopĺňať, keď je potreba – nie je nič horšie, než sa mať pri sebe veľa nepotrebných vedier.

 - Do 17l vedra sa zmestia 4 boxy

 - Mäkké viečka zaisťujú vzduchotesné/vodotesné utesnenie

 - Zahŕňa 0,25 l postranné značkovače pre presné dávkovanie

 - Možno uložiť v chadničke

 - Vhodné na skladovanie partiklu a boilies

 - Jednoduché skladovanie

Žiadny zakazník zatiaľ nehodnotil produkt.

Napíšte svoju recenziu
Korda Spare Kontainer 3Ltr. - Samostatný box do 17ltr. vedra

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

arrow_back
arrow_forward

Korda Spare Kontainer 3Ltr. - Samostatný box do 17ltr. vedra

7,99 €
S DPH